İslami Oteller

+

Erdek / Balıkesir

9,0

Image

Elizan Suit Otel

İslami otel anlayışına uygun olarak dizayn edilmiş olan Elizan Suit Otel BALIKESİR'in Kapıdağ Yarım Adası Erdek İlçesinin Ocaklar Köyünde bulunmaktadır.

150TL gecelik Detaylar

Bodrum / Muğla

9,0

Image

İnanç Otel Bodrum

İslami Oteller'den olan İnanç Otel Bodrum,dört yıldız standartlarında olup, Bodrum şehir merkezine 3 Km, Gümbet merkeze 200 mt, Havalanına 35 Km, denize ise 200 mt yakınlıktadır.

190TL gecelik Detaylar

Alanya / Antalya

9,0

Image

Bera Alanya Hotel

Denize sıfır konumda olan Bera Alanya Hotel herşey dahil sistemde hizmet vermektedir. Alternatif turizm alanında çalışmakta olup, bay ve bayanlar için havuzlar ayrıdır, sahilde bayanlar için kapalı bir alan olmayıp bayanlar tesettür mayolarıyla baylar ile beraber aynı plajı kullanmaktadır.

459TL gecelik Detaylar

Avsallar / Antalya

9,0

Image

Modern Saraylar Hotel

Alanya-Avsallar yöresinin yemyeşil ormanlarının hemen yanı başında otantik ağaçlarla süslendiği Saray Mimarisi tarzında, dini değerlerinize uygun hizmet vermekte olan Modern Saraylar Hotel'de alternatif tatilin farkını yaşayın.

33€ gecelik Detaylar

Kuşadası / Aydın

9,0

Image

Pine Club Villa Hotel

Muhteşem doğasıyla ve yemyeşil bahçelerinde, ailenizle birlikte huzur bulacağınız, sizler için hazırladığımız görkemli ve konforlu villalarımızda, bütün ihtişamıyla, çiçekler ve kuş sesleri içinde bir EGE sabahına uyanın ailece..

199TL gecelik Detaylar

Kumluca / Antalya

9,0

Image

Grand Çınar Hotel

Tesettür otellerden olan Grand Çınar Hotel,2 resort Bina şeklinden oluşup 200 Odadan ibaret olup, toplam 500 yatak kapasitesindedir. 180 Standart, 8 Deluxe Oda, 6 Corner oda, 1 Vip balayı odası, 1 Kral Dairesi, 4 engelli odadan oluşmaktadır.

150TL gecelik Detaylar