İslami Oteller

+

Fethiye/ Muğla

9,0

Image

Zehra Otel Fethiye

Doğa ile iç içe girmiş tatil bölgelerinden biri olan islami otel Zehra Otel Fethiye'nin Hisarönü mevkinde bulunan islami otel imiz siz değerli misafirlerimize İslami yaşantımıza uygun huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır...

115TL gecelik Detaylar

Altınoluk / Balıkesir

9,0

Image

Rawda Hotel Altınloluk

Altınoluk'da bulunan tesettür otel Rawda Hotel islami konsepttedir ve muhafazakar ailelere yönelik tesisi ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

128TL gecelik Detaylar

Selçuk / İzmir

9,0

Image

Hedef Beyt Hotel

16.000m2 alan üzerine kurulu olan muhafazakar otel Hedef Beyt Hotel, kendine özel plajıyla denize sıfır konumda olup, her şey dahil sistemde hizmet vermektedir. Otel misafirleri için 150 araçlık otoparkı mevcuttur.

230TL gecelik Detaylar

İncekum / Antalya

9,0

Image

Adin Beach Hotel

Adin Beach islami otel Alanya’da yer almaktadır.Milyonlarca turistin akın ettiği Alanya'da bulunan Adin Beach Hotel,alkolsüz bir tesisdir ve bayanlara özel ayrıcalıkları da vardır.

390TL gecelik Detaylar

Patara / Antalya

9,0

Image

Green Blue Hotel Patara

Uzun sahilleri ve berrak deniziyle Akdeniz’in turizm merkezlerinden Kaş'da hizmet veren ve islami oteller den olan Green Blue Hotel & Spa Patara; eğlencesi ile de avantaj sağlıyor.

120TL gecelik Detaylar

Marmaris / Muğla

9,0

Image

Angels Marmaris Hotel

Tesettür otel, her biri birbirinden farklı özelliklere sahip süitler ve villalar dâhil toplam 182 odadan oluşmaktadır, 6 Premium Oda, 31 Suit, 43 Deluxe Oda, 10 Dublex Suit Oda, 4 Royal Deluxe Oda, 2 Royal Dublex Suit, 20 Villa Kral Dairesiz mevcuttur.

450TL gecelik Detaylar