İslami Oteller

+

Alanya / Antalya

9,0

Image

Elvin Deluxe Hotel

İslami Otel Alanya’ya 17 km uzaklıkta Payallar bölgesinde hemen D400 karayolu kenarında denize alt geçit ile bağlanan denize sıfır kendine özel sahili ve plajı olan 12.000 m2 üzerine inşa edilmiş bir konaklama tesisidir.

390TL gecelik Detaylar

Alanya / Antalya

9,0

Image

Adenya Hotel Resort

Alanya/Antalya'da bulunan Adenya Hotel‘de 5 dönümlük arazi, konukların benzersiz bir tatil deneyimi yaşamaları için yeşilliklerle donatılmış. Muhafazakar aileler için özel tasarlanmış otel, kadın ve erkekler için bağımsız imkanlara sahiptir.

630TL gecelik Detaylar

Fethiye / Muğla

9,0

Image

Green Anatolia Hotel Fethiye

Toplam 15000 m²lik yüz ölçümüyle Ölüdeniz'in eteklerinde yer alan bu İslami otelin arka planında uçsuz bucaksız bir orman ve çam ormanlarıyla kaplı dağlar vardır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

270TL gecelik Detaylar

Lapta / Kıbrıs

9,0

Image

Aklima Family Hotel

Aklima Family Hotel,Kuzey Kıbrıs’ın incisi Lapta bölgesinde Akdeniz’in eşsiz manzarasını sunan bir lokasyonda bulunmaktadır. Tesisimiz özel olarak tasarlanmış klasik akdeniz mimarisini yansıtır.

50€ gecelik Detaylar

Fethiye / Muğla

9,0

Image

Katrancı Park Hotel

Fethiye'de bulunan islami otel Katrancı Park Hotel,Yeşilin maviyle denizin kumsalla muazzam şekilde buluştuğu , muhteşem doğası ve Günlük Ormanlarının içinde size muhteşem bir islami tatil sunuyor.

280TL gecelik Detaylar

Kumluca / Antalya

9,0

Image

Şah Inn Paradise Hotel

Muhafazakar otel olan Şah inn Paradise,167.000m2 alan üzerine kurulu olan tesisiyle, kendine özel 400m plajıyla denize sıfır konumda olup, her şey dahil sistemde hizmet vermektedir.

390TL gecelik Detaylar